Referanslar

Referanslar

Referanslar sayfamızda 10.000 den fazla kurumsal müşterimizden sadece bazılarını listeleyebildik. 12.300 den fazla bireysel müşterimizi listeleyemiyoruz. Bir şirketin gücü iş yaptığı firmalar ile de anlaşılabilir.

Yabancıların Çalışmalarının Yasak Olduğu Meslekler
Referanslar

Dilediğiniz müşterimizle iletişime geçip hakkımızda bilgi alabilirsiniz. Bizden bilgi almak için ise iletişim sayfamıza buradan ulaşabilirisiniz. Kanal D Tv Kanalından tutun da H&M  tekstil ve moda markasına kadar dilediğiniz müşterimizden bizleri sorabilirsiniz. Nasıl çalıştığımızı hangi süreçleri izlediğimizi titizlikle yürüttüğümüz işlemleri sorabilirsiniz. Yaptığımız ilk işimizden tutunda şimdiye kadar ki yaptığımız bütün işler esnasında gösterdiğimiz ehemmiyet, hassasiyet ve özen katlanarak artmıştır.

Kişisel Başvurular

Kurumsal başvurular olduğu gibi kişisel başvurular da bizim için çok önemlidir. Bu sayfamızda kurumsal müşterilerimizden bahsettik. Fakat kişisel müşterilermize de aynı önemi ve hassasiyeti gösterdiğimizden  emin olabilirsiniz.

ÇÜNKÜ LIMITLESS ;

  • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri çalışma izin işlemlerinizi kanunlara uygun olarak başlangıçta 1 yıl, devamında 2 yıl, sonrasında 3 yıl olacak şekilde alır. Ve bizimle çalıştıkları için yabancılarımızın vatandaşlık işlemlerini hiçbir ücret talep etmeden başlatır ve sonlandırır.
  • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri oturma izin işlemlerinizi kanunlara uygun olarak başlatır. Ve her sene 1 yıllık oturma izinleri uzatmalarınızı, siz evinizde dinlenirken gerçekleştiririz. Ve bizimle çalıştıkları için yabancılarımızın vatandaşlık işlemlerini hiçbir ücret talep etmeden başlatır ve sonlandırırız.
  • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri Suriye uyruklu yabancılarımızın çalışma izinlerini gereksiz evrak ve ücretler olmadan kısa zaman içerisinde çözer.
  • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri Marka, Patent, Tescil, Faydalı Model gibi Fikri ve Sinai Mülkiyet hakların çözümü  uzman vekil kadrosuyla ulusal ve uluslararası alanda en kesin ve kısa çözümler hazırlayarak sonlandırır.
  • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri genç, dinamik, iş ahlakı olan güvenilir bir kadro ile yola çıkmış olup tek amacı Limitsiz Danışmanlık, Limitsiz Hizmet sloganını layıkıyla taşımaktır.
  • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri; müşterilerine daha iyi, daha uygun fiyatlarla ve daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla şirketerle çözüm ortaklığı yapmıştır.
  • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri; müşterilerine kendi fiyat politiklarını belirleme hakkı tanıyarak, en uygun fiyatlarla vermiş olduğumuz hizmetlerimizin ödemesi konusunda kolaylık sağlar. “Limitless Danışmanlık ve Limitless Hizmetin” sadece sloganla kalmadığını bizimle beraber çalışınca fark edeceksiniz.