Hizmetler

Yabancı Bilgi Sorgulama

Yabancı Bilgi Sorgulama sayfasında Siz değerli ziyaretçilerimizin vaktinden tasarruf sağlayacağı faydalı linkler bulunmaktadır. Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetlerinin yabancı çalışma izni, yabancı oturma (ikamet) izni, yabancı kimlik no ve yabancı posta bilgi sorgulama yapmak amacıyla siz değerli misafirlerimize hazırlamış olduğu sorgulama sistemine aşağıdaki bağlantılardan istediğinizi kullanarak ulaşabilirsiniz. Ek olarak ulaşmak istediğiniz fakat ulaşamadığınız ya da öğrenmek istediğiniz link sayfa ya da sorularınız ve sorgulamalarınız varsa bize sorabilirsiniz.

Yabancı Çalışma İzni Sorgulama
YABANCI ÇALIŞMA İZNİ SORGULAMA
Yabancı Oturma İzni Sorgulama
YABANCU OTURMA İZNİ 
SORGULAMA
Yabancı Kimlik No Sorgulama
YABANCI KİMLİK NO 
SORGULAMA
PTT KARGO TAKİP 
SORGULAMA
VATANDAŞLIK SORGULAMA

ÇÜNKÜ LIMITLESS ;

  • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri çalışma izin işlemlerinizi kanunlara uygun olarak başlangıçta 1 yıl, devamında 2 yıl, sonrasında 3 yıl olacak şekilde alır. Ve bizimle çalıştıkları için yabancılarımızın vatandaşlık işlemlerini hiçbir ücret talep etmeden başlatır ve sonlandırır.
  • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri oturma izin işlemlerinizi kanunlara uygun olarak başlatır. Ve her sene 1 yıllık oturma izinleri uzatmalarınızı, siz evinizde dinlenirken gerçekleştiririz. Ve bizimle çalıştıkları için yabancılarımızın vatandaşlık işlemlerini hiçbir ücret talep etmeden başlatır ve sonlandırırız.
  • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri Suriye uyruklu yabancılarımızın çalışma izinlerini gereksiz evrak ve ücretler olmadan kısa zaman içerisinde çözer.
  • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri Marka, Patent, Tescil, Faydalı Model gibi Fikri ve Sinai Mülkiyet hakların çözümü  uzman vekil kadrosuyla ulusal ve uluslararası alanda en kesin ve kısa çözümler hazırlayarak sonlandırır.
  • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri genç, dinamik, iş ahlakı olan güvenilir bir kadro ile yola çıkmış olup tek amacı Limitsiz Danışmanlık, Limitsiz Hizmet sloganını layıkıyla taşımaktır.
  • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri; müşterilerine daha iyi, daha uygun fiyatlarla ve daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla aşağıdaki şirketlerle çözüm ortaklığı yapmıştır.
  • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri; müşterilerine kendi fiyat politikalarını belirleme hakkı tanıyarak, en uygun fiyatlarla vermiş olduğumuz hizmetlerimizin ödemesi konusunda kolaylık sağlar.
  • Yabancı Bilgi Sorgulama Sayfamızda sık kullanılan kısa yollar, linkler ve internet sayfalarını bulabilirsiniz.

Hakkımızda daha fazla bilgi için aşağıdaki yorum bölümümüzden sorularınızı sorabilir, YouTube kanalımızı izleyebilir veya iletişim sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

3 6 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

13 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Konul
Konul
4 yıl önce

Ramdevu mesaj ne zaman gelecek

Sinan okkalı
Sinan okkalı
4 yıl önce

Arabistan dayim ikamemin çıkıp cikmadigini nasıl öğrenebilirim

Aleyna
Aleyna
1 yıl önce

Selam turk kimliğim yok ama turkiyede kalişim yasal imza yükümlülügum var pasaportumla hastanede muayne olma hakkim varmidir turk kimligi olmadiği için hastane kaydimi açmadi

Mustafa Sakarya
Mustafa Sakarya
10 ay önce

Belçika vatandaşı olan yakınım 30 Aralık 2022 tarihlerinde 3000 euro yanında gösteremediği için deport edildi. Deportunu nasıl kaldırabilirim.

Seyid
Seyid
9 ay önce

Merhaba adim Seyid 3 senedir Türkiye’deyim
İkamet iznim var önceden 3 kere uzatma yaptım şimdi ikamet izninin yıllık süresi bitmek üzere sorum şudur eğer ikamet iznim süresi biterse yeniden uzatma yapabilir miyim ?

Adil
Adil
8 ay önce

Merhabalara ben 5 senedir kaçak durumdayim ozbekistana gitsen geri nasil gelebilirim bu konuda bana yardimçi olabilirmisiniz

Azim
Azim
5 ay önce

Selamlar ben arabistandayim turkiyede calismam iptal olup kacak kaldim ve turkiye cikisinda 5 sene deport koydular . Turkiyeye acaba nasil gelebilirim teşekkürler

Azim
Azim
5 ay önce

Selamlar ben suan arabistandayim calismam iptal olup kacak kaldim ve turkiye cikisi 5 sene deport koydular acaba tekrar nasil gelebilirim patronum calisma izni yapacak teşekkürler

13
0
Would love your thoughts, please comment.x