Yabancılar İçin Sigorta

Yabancı Sgk (Sigorta) İşlemleri

Yabancılar için sigorta

Yabancılar İçin Sigorta İşlemleri, ülkemizde çalışma izin işlemleri tamamlandıktan sonra sigorta işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Çalışma izni olmadan yabancı sigorta işlemleri olmadığı gibi çalışma izni alındıktan sonra da sigorta yapılması zorunludur. Bu bağlamda çalışma izni olan bir yabancının SGK işlemlerinin yapılması tarafımızdan gerçeleştirilebilmektedir.

Bir diğer önemli husus ise; oturma izin işlemlerinin yapılabilmesi için Göç İdaresi Genel Müdürlüğü yabancının ülkemizde sigortalı olması gerekmektedir. Bu sigorta işlemi sigorta süresine göre oturum izninin alınması hususuna dayanır.

Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri olarak anlaşmalı olduğumuz mali müşavir ve sigorta acentaları ile sigorta işlemlerinizi sizleri yormadan ve gereksiz bir pahalılıkla değil, uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz.

Özel Sağlık Sigortasını bizimle yapan yabancı müşterilerimize oturma izni randevusu ÜCRETSİZ

Yabancı Sigorta İşlemleri

Yabancılar için yaşa bağlı olarak değişen özel sağlık sigorta işlemlerini firmamız üzerinden yaptıran müşterilerimize oturma (ikamet) izni randevularını ücretsiz alarak kendisini oturma izni alım sürecinde destekliyoruz Yabancı Sigorta İşlemleri, yabancı özel sağlık sigortası ve oturma izni işlemleri için iletişim bölümümüzden bizlere ulaşabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir