Hizmetler

Yabancılar için Marka ve Patent Tescil Başvurusu

Marka ve Patent Tescil Başvurusu

Yabancılar İçin Marka ve Patent Tescili

Marka Tescil Başvurusu

Yabancılar için marka ve patent başvurusu konusunda ülkemiz zaman geçtikçe daha cazip hale geliyor. Gün geçtikçe önemi artan sınai hakların başında gelen marka hakları esasen tescil ile koruma altına alınabilmektedir. Gerek yurt içinde gerek yurt dışında markanızın korumasını ideal ücret ve profesyonel hizmet anlayışıyla gerçekleştirmekteyiz. Örneğin, marka başvurunuzu talimatınıza istinaden max. yarım saat içerisinde yaparak markanıza ilişkin tüm işlemlerinizi ulusal ve uluslararası düzeyde tecrübeli kadromuzla gerçekleştirebilmekteyiz.

Unutmayın!, Düşünen Değil Tescilleyen Kazanır

​Patent Tescil Başvurusu

Marka ile birlikte sınai hakların başında gelen patentler de tescil ile koruma altına alınabilmektedir. Patentlerin korumasını da ulusal ve uluslararası düzeyde uzman ve deneyimli kadromuzla gerçekleştiriyoruz. Patent ihlallerini diğer sınai haklar gibi çözüme kavuşturuyoruz.

Marka nedir, çeşitleri nelerdir, marka başvurusu, başvurunun incelenmesi, yayınlanması, redde itiraz, koruma süresi, tescil kararı, adres değerlendirilmesi, unvan değerlendirilmesi, devir, sınıflandırma, yurtdışı tescil süreci gibi konuları da siz değerli müşterilerimiz ile marka-patent vekillerimiz ile değerlendirip başvurunu işlemlerimizi sonuçlandırıyoruz. Fikri ve Sinai Haklar konusunda ulusal ve uluslar arası alanda aşağıdaki hizmetleride siz değerli müşterilerimize sunuyoruz; 

 • ​ENDÜSTRİYEL TASARIM
 • ​FAYDALI MODEL
 • ​ENTEGRE DEVRE TAPOĞRAFYALARI
 • ​COĞRAFİ İŞARETLER

ÇÜNKÜ LIMITLESS ;

 • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri çalışma izin işlemlerinizi kanunlara uygun olarak başlangıçta 1 yıl, devamında 2 yıl, sonrasında 3 yıl olacak şekilde alır. Ve bizimle çalıştıkları için yabancılarımızın vatandaşlık işlemlerini hiçbir ücret talep etmeden başlatır ve sonlandırır.
 • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri oturma izin işlemlerinizi kanunlara uygun olarak başlatır. Ve her sene 1 yıllık oturma izinleri uzatmalarınızı, siz evinizde dinlenirken gerçekleştiririz. Ve bizimle çalıştıkları için yabancılarımızın vatandaşlık işlemlerini hiçbir ücret talep etmeden başlatır ve sonlandırırız.
 • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri Suriye uyruklu yabancılarımızın çalışma izinlerini gereksiz evrak ve ücretler olmadan kısa zaman içerisinde çözer.
 • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri Yabancılar için Marka ve Patent , Tescil, Faydalı Model gibi Fikri ve Sinai Mülkiyet hakların çöüzümü  uzman vekil kadrosuyla ulusal ve uluslararası alanda en kesin ve kısa çözümler hazırlayarak sonlandırır.
 • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri genç, dinamik, iş ahlakı olan güvenilir bir kadro ile yola çıkmış olup tek amacı Limitsiz Danışmanlık, Limitsiz Hizmet sloganını layıkıyla taşımaktır.
 • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri; müşterilerine daha iyi, daha uygun fiyatlarla ve daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla aşağıdaki şirketerle çözüm ortaklığı yapmıştır.
 • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri; müşterilerine kendi fiyat politiklarını belirleme hakkı tanıyarak, en uygun fiyatlarla vermiş olduğumuz hizmetlerimizin ödemesi konusunda kolaylık sağlar.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x