Web Site Danışmanlığı

Yabancı Web Danışmanlığı

Web Sitesine Neden İhtiyaç Duyuyoruz?

Web site danışmanlığı, şirket kuruluşları konusunda verdiğimiz hizmetlerin yanısıra, kurulması istenen şirketin web sitesi, web site tasarımı ve web site eğitimlerini uzman kadromuz tarafından talebiniz üzerine karşılamaktayız.

LTD, ANONİM, ŞAHIS şirket gruplarının kurulumlarında Türk Ticaret Kanunu ile şirketlere web sitesi 14 Şubat 2011 tarihli ve 27846 Sayılı Kanun gereği zorunlu hale getirilmiştir. Bu nedenle ülkemizde şirket kurulumu yapmak isteyen her tüzel ve gerçek kişinin şirket kurmadan önce web sitesi oluşturması gerekmektedir.

Web Siteniz

Profesyonel Web Tasarım Ajansı ve Web Yazılım Hizmetlerinin tamamını sunuyoruz. Şirket sitesi, Kişisel web sitesi,  Bloglar, internet forumları, multimedya galerileri, arama motoru optimizasyonu, Seo (Search Engine Optimization ) hizmeti, google ADS hizmetlerini ve ve daha fazlasını, Küçük – orta ölçekli ve büyük işletmeler için dijital dünyaya sizi taşıyoruz.

Web Sitemizin Özellikleri;

  • Sınırsız Alan; Web sitenize istediğiniz kadar içerik yükleyebilirsiniz.
  • Sınırsız E-mail; Şirketinizdeki bütün ekibiniz için sınırsız e-mail açabilirsiniz.
  • 7/24 online destek; Web siteniz ile alakalı probleminiz 24-48 saat aralığında cevaplandırılır.
  • Sınırsız Trafik; Web siteniz tüm ziyaretçileri sorunsuz taşıyabilecek trafiğe sahiptir.
  • Müşterileriniz işlemlerinin her zaman güvende ve gizli olduğundan emin olabiliriler. Puzzle şifrenizin konulması ise müşterilere artı bir koruma sağlamak içindir.

Tasarım ve Eğitim

Web site danışmanlığı hizmetimizden sonra sahip olacağınız web siteniz hakkında tarafımızdan size gerekli tüm tasarımlarınız yapılacak olup; gerekli eğitim konularında uzman web designer grubumuzla destek verilecektir. Dilerseniz web sitenizin kullanımı tamamen sizin insiyatifinizde olup dilerseniz kullanım konusunda; Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri uzman web designer kadrosuna sorumluluk verebilirsiniz.

Sizlere yalnızca web dizayn ve site yapımı hizmeti vermeye talip değiliz, aynı zamanda kurumsal internet işlemlerinizi ilgilendiren her kararınızda, danışmadan içinizin rahat edemeyeceği çözüm ortağınız olmayı öneriyoruz. Web sitesi tasarımı aşamasında sizden isteyeceğimiz; beğendiğiniz sayfa şekilleri, örnek site tasarımı, web sayfanızda olması gereken uygulamalar, resimler, renk seçimi, menü şekilleri, grafik, banner ve animasyonlar hakkında düşüncelerinizdir. Sizden aldığımız data, düşünce ve istekleri tamamen sizin isteğiniz ve beğeniniz doğrultusunda hayata geçiriyoruz.

Ayrıca 7/24 açık dükkanınız olan WEB sitenizin SEO çalışmasını yaparak Google da üst sıralara çıkararak reklam vermeden reklamınızın google da yapılmasını sağlıyoruz.

Bize Ulaşın

Web Site Danışmanlığı hizmetimizden faydalanmak için İletişim sayfamızdan bizi aramanız yeterli.