Hizmetler

Yabancı Emlak Danışmanlığı

Yabancı Emlak Danışmanlığı Ve Satışı

Yabancı Emlak Danışmanlığı

Yabancı emlak danışmanlığı ve satışı için ülkemizin sürekli gelişen ve değişen emlak piyasasında gerek yatırım amaçlı emlak satın almak, gerek ise dünyamızın başkenti İstanbul’umuzda manzaralı deniz gören ve her haliyle cezbedeci olan emlaklardan birinin sahibi yapmak amacıyla bu hizmeti veriyoruz. Yabancılara ev satışı ile ilgili bilgileri bulacağınız bu yazımızı keyifle okumanızı dileriz.

İstanbul’ un çeşitli bölgelerinde hazırladığımız yabancı emlak danışmanlığı portföyü ile Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri olarak yabancı emlak danışmanlığı notkasında isteğinize ve bütçenize uygun şekilde ev sahibi yapıp tapu ile ilgili gerekli tüm yasal işlemlerinizi anahtar teslim düzenliyoruz.

İstanbulu’un gelişen ve ekonomik olarak gelecek vaad eden Beylikdüzü, Esenyurt, Arnavutköy gibi ilçelerinde yatırım amaçlı veya ikamet amaçlı siz müşterilerimize emlak danışmanlığı hizmeti veriyoruz. 

Ayrıca ülkemizde gayrimenkul sahibi olan yabancı vatandaşlarımızın tamamına 2 yıllık ikamet (oturum) izni alıyoruz. İstisnasız her birine aldığı tapu üzerinden 2 yıllık ikamet (oturum) iznini ülkemizden alıyoruz.

Yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak ve hayallerinizi anlatmak. Gerisini biz sizin için hazırlayıp sizin isteğinize uygun hizmetler veriyoruz.

Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri müşterilerine özel olarak ülkemizin birçok bölgesinde, Yabancı Emlak Danışmanlığı için özel olarak İstanbul’umuzda hazırlamış olduğumuz; ister yatırım amaçlı, ister yaşam amaçlı olan portföyümüzü ofislerimizde inceleyebilirsiniz.

Realty World Türkiye - Limitless Kurumsal

Realty World İş Ortaklığı

Emlak denilince Dünya’ da akla gelen ilk marka olan Realty World ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği sayesinde sizde kazançlı çıkacaksınız.

Dünya’nın önde gelen emlak markalarından Realty World Türkiye olarak, Garanti Koza Grup (Garanti Koza İnşaat, Garanti Koza Enerji, Koza Yönetim, Koza World of Sports) çatısı altında 130’u aşkın emlak ofisimiz ile Türkiye’nin 33 ilinde hizmet veriyoruz.  

Garanti Koza Grup olarak hem Türkiye’de, hem de Bulgaristan ve Yunanistan’da birlikte sizlere sunduğumuz fırsatlar aşağıda ki gibidir.

Türkiye

İstanbul,  Swissotel Koza Park Projesi

İstanbul Koza Park Swiss Otel

GarantiKoza bünyesinde tamamı anahtar teslim, içerisinde açılışını Roger Federer’in katıldığı ATP İstanbul Open Tenis Turnuvasıyla yaptığımız 63 kortu bulunan dünyanın en büyük tenis akademisi, 4 km yürüyüş parkuru, 40.000m2 alana kurulu plajlı yüzülebilir masmavi bir yapay gölü ve dünyanın en büyük otel zincirlerinden biri olan Swissotel’in olduğu 40 katlı 7 bloktan oluşan Swissotel Koza Park sizlere yılın 365 günü tatil köyü konforunda bir yaşam sunuyor.

Projemizde 1+1 ile 5+1 arasında değişen farklı metrekarelerde daireler mevcuttur. Residence bloklarının yanı sıra Swissotel bloğumuzun satışı da devam etmektedir.

Daire fiyatları 140 bin USD ila 1 milyon USD arasında değişmektedir.

Takas İmkanı: : Projemizde Yaşam Yenileme (Takas) imkanı sunuyoruz. Müşterinizin Türkiye’de satmak istediği bir evi, iş yeri var ise, ekspertiz değerinde, Koza Park veya Swissotel’den yer veriyoruz. 


Genel Bilgi: Projemiz İstanbul Esenyurt’ta Akbatı’nın hemen yanında bulunmaktadır. Kozawos (Koza World of Sports ve The Club ile yan yanadır. Çocuklu aileler ve sporseverler için eşsiz bir imkan sunmaktadır.

Yunanistan 

Atina, Kifissia Gardens Projesi

Kifissia Garden
Kifissia Garden

Garanti Koza Hellas SA çatısı altında tamam ve natamam seçenekleri ile sunduğumuz, 2 etap, 14 ünite ve toplam 90 daireden oluşan projemizde 1+1, 2+1, 2+1 dubleks ve 3+1 dubleks, bahçeli veya teraslı daireler mevcuttur.

Projemizdeki dairelerin tapuları ödemeler yapıldığında hemen verilecek durumdadır.

Daire fiyatları 230 bin ila 645 bin Euro arasında değişiyor ve facility olarak sitede açık havuz, otopark ve site yönetimi olacaktır.

Takas İmkanı: Projemizde müşterilere %50 oranında Yaşam Yenileme (Takas) imkanı sunuyoruz. Müşterinizin Türkiye’de satmak istediği bir evi var ise, ekspertiz yapıp değerinde alıyoruz (kendisi de ekspertiz yaptırabilir), Kifissia Projesi’nden yer veriyoruz. Örneğin, 100,000 Euro değerinde Türkiye’deki evini takas kapsamında alırsak, minimum  200.000 Euro’ya veya daha yüksek fiyatlı Kifissia’dan daire veriyoruz. Bu sırada da hem evini satmış oluyor, hem Golden Visa kazanmış oluyor.

Genel Bilgi: Kifissia, İstanbul’un Nişantaşı – Etiler semtleri gibi niş ve nezih bir bölge. Tüm markaların bulunduğu bir caddesi var. Bölgede otel alternatifi çok kısıtlı ve eski olduğundan Airbnb ile kiralamalar full doluluk oranına ulaşmakta. Sadece yatırım yapmayı düşünenler için bu argüman kullanılabilir. Projenin Türkçe, İngilizce sunumları ve fiyat listesine ekten ulaşabilirsiniz. 

Bulgaristan

Sofia, Grand Kanyon Projesi

Grand Kanyon

Garanti Koza Bulgaria çatısı altında tamam ve natamam seçenekleri ile sunduğumuz, %70’inin satışının tamamlandığı, 5 Blok ve toplam 1035 daireden oluşan projemizde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 daireler mevcuttur.

Tüm izinleri alınmış olan projemizin 2020’de tamamlanması öngörülürken, alışveriş merkezi ve binaların inşaatı eş zamanlı olarak hızla devam etmektedir.

Daire fiyatları 135.000 bin Euro ile 1.200.000 Euro arasında değişmektedir. İçerisinde Dünya’nın ve Türkiye’nin en prestijli markalarının yer alacağı KANYON alışveriş merkezi, Koza WOS spor merkezi, 12 salonluk sinema, Sofya’nın en lüks ve en yeni oteli SWISSOTEL SOFIA gibi pek çok sosyal imkanı bulunan Alışveriş Caddesi ve parkları bulunmaktadır.

Takas İmkanı: Projemizde aynı Yunanistan’da olduğu gibi Yaşam Yenileme (Takas) imkanı sunuyoruz. Müşterinizin Türkiye’de satmak istediği bir evi, iş yeri var ise, ekspertiz değerinde, Grand Kanyon veya Swissotel Residence’tan yer veriyoruz. 

Genel Bilgi

Grand Kanyon, Sofya’nın güneybatısında bulunan Mladost ilçesindedir. Sofya Havalimanı’na 5 km mesafededir. Projemiz Sofya şehir merkezi, iş bölgesi ve havalimanının ortasında kalan önemli bir noktada olduğu için ihtiyacınız olan her yere çok kısa mesafede ulaşıyor olacaksınız. Yakın zamanda yapılan metro istasyonundan alt geçitle Grand Kanyon’a direkt olarak ulaşabilirsiniz.


Bizleri Seçmeniz Doğru Bir Karar Çünkü;

  • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri çalışma izin işlemlerinizi kanunlara uygun olarak başlangıçta 1 yıl, devamında 2 yıl, sonrasında 3 yıl olacak şekilde alır. Ve bizimle çalıştıkları için yabancılarımızın vatandaşlık işlemlerini hiçbir ücret talep etmeden başlatır ve sonlandırır.
  • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri oturma izin işlemlerinizi kanunlara uygun olarak başlatır. Ve her sene 1 yıllık oturma izinleri uzatmalarınızı, siz evinizde dinlenirken gerçekleştiririz. Ve bizimle çalıştıkları için yabancılarımızın vatandaşlık işlemlerini hiçbir ücret talep etmeden başlatır ve sonlandırırız.
  • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri Suriye uyruklu yabancılarımızın çalışma izinlerini gereksiz evrak ve ücretler olmadan kısa zaman içerisinde çözer.
  • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri Marka, Patent, Tescil, Faydalı Model gibi Fikri ve Sinai Mülkiyet hakların çöüzümü  uzman vekil kadrosuyla ulusal ve uluslararası alanda en kesin ve kısa çözümler hazırlayarak sonlandırır.
  • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri genç, dinamik, iş ahlakı olan güvenilir bir kadro ile yola çıkmış olup tek amacı Limitsiz Danışmanlık, Limitsiz Hizmet sloganını layıkıyla taşımaktır.
  • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri; müşterilerine daha iyi, daha uygun fiyatlarla ve daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla aşağıdaki şirketerle çözüm ortaklığı yapmıştır.
  • Yabancı yatırım danışmanlığı noktasında yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.
  • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri; müşterilerine kendi fiyat politiklarını belirleme hakkı tanıyarak, en uygun fiyatlarla vermiş olduğumuz hizmetlerimizin ödemesi konusunda kolaylık sağlar.

Hakkımızda daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca “Yabancıların Vatandaşlık için 400 Bin Dolar Yatırım” hakkında bakanlıktan bilgi almak için Bakanlığın sitesini ziyaret edebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x