Yabancı Sigorta İşlemleri

Yabancı Sigorta İşlemleri ; Oturma izni ve çalışma izni için önemli bir konudur. Yabancı ülke vatandaşlarının ülkemizde çalışma izin işlemleri tamamlandıktan sonra sigorta işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Çalışma izni olmadan yabancıların sigorta girişleri olmadığı gibi çalışma izni alındıktan sonra da sigorta yapılması zorunludur. Bu bağlamda çalışma izni olan bir yabancının SGK işlemlerinin yapılması tarafımızdan gerçekleştirilebilmektedir.

Yabancılar İçin Sağlık Sigortası
Yabancı Sigorta İşlemleri

Bir diğer önemli husus ise; oturma izin işlemlerinin yapılabilmesi için yabancının ülkemizde sigortalı olması gerekmektedir. Bu sigorta işlemi sigorta süresine göre oturum izninin alınması hususuna dayanır.

Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri olarak anlaşmalı olduğumuz sigorta acentaları ile özel sağlık sigorta işlemlerinizi sizleri yormadan ve gereksiz bir pahalılıkla değil, uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz.

En uygun fiyatlarla yaptırdığımız özel sağlık sigortanız, Göç İdaresi Genel Müdürlüğü’nün oturma izni verebilmesi için talep ettiği gerek ve yeter şartları sağlamaktadır.


Özel Sağlık Sigortasını bizimle yapan yabancı müşterilerimize oturma izni randevusu ÜCRETSİZ

Yabancılar İçin Özel Sağlık Sigortası İşlemleri

Yabancılar için özel sağlık sigortaları, yaşa bağlı olarak değişiklik gösterir. Özel sağlık sigortasını bizden yaptıran müşterilerimize oturma izni randevusunu ücretsiz alarak kendisini oturma izni alım sürecinde destekliyoruz. Yabancıların özel sağlık sigortası işlemleri, yabancı özel sağlık sigorta ve oturma izni işlemleri için iletişim bölümümüzden bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca YouTube Kanalımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.