Hizmetler

Yabancılar İçin Hukuk

Yabancılar İçin Hukuk

Yabancılar İçin Hukuk

Yabancılar için hukuk evrensel olmakla birlikte çoğu ülkede değişkenlik göstermektedir. Yabancıların sahip olduğu hakların birçoğu ülkemizde ciddi anlamda korunmaktadır. Ancak birçok yabancı, kendi hakkını bilememekte ve hukuki yollara bu sebeple başvuramamaktadır.

Yabancı Ülke Vatandaşlarına Hukuk

Şöyle ki yabancı bir ülke de olmasına rağmen milletler arası özel hukuk gereğince şahsın yabancı olması halinde bile yabancı bir ülkede hukuki hakları bulunmaktadır. Bu hakları bilmesi, bunlardan yararlanması ve bu hakların korunması hakkında hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca yabancılar hakkında her türlü hukuki dava ve icra takibi yapmaktayız.

Yeni kanun gereğince emniyetten alınıp İl Göç İdaresi Genel Müdürlüğüne verilen ikamet tezkere (oturma izni) işlemlerinden doğan yabancılar için hukuk problemlerinin çözümü konusunda sizlere yardım ederek sorunlarınızı minimize ediyoruz. Hava limanında giriş çıkışlarınız esnasında çıkan problemlerin çözümünde de sizlere yardım ederek en kısa sürede işlemlerinizi tamamlıyoruz.

Ek Hizmetler;

Hukuksal açıdan yukarıda verdiğimiz ek hizmetler ise siz değerli müşterilerimizin ülkemizde kaldığı süreler göz önüne alındığında isteğiniz doğrultuda bir izin çeşidi veya vatandaşlık almanızı sağlamaktır.

ÇÜNKÜ LIMITLESS ;

  • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri çalışma izin işlemlerinizi kanunlara uygun olarak başlangıçta 1 yıl, devamında 2 yıl, sonrasında 3 yıl olacak şekilde alır. Ve bizimle çalıştıkları için yabancılarımızın vatandaşlık işlemlerini hiçbir ücret talep etmeden başlatır ve sonlandırır.
  • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri oturma izin işlemlerinizi kanunlara uygun olarak başlatır. Ve her sene 1 yıllık oturma izinleri uzatmalarınızı, siz evinizde dinlenirken gerçekleştiririz. Ve bizimle çalıştıkları için yabancılarımızın vatandaşlık işlemlerini hiçbir ücret talep etmeden başlatır ve sonlandırırız.
  • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri Suriye uyruklu yabancılarımızın çalışma izinlerini gereksiz evrak ve ücretler olmadan kısa zaman içerisinde çözer.
  • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri Marka, Patent, Tescil, Faydalı Model gibi Fikri ve Sinai Mülkiyet hakların çöüzümü  uzman vekil kadrosuyla ulusal ve uluslararası alanda en kesin ve kısa çözümler hazırlayarak sonlandırır.
  • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri genç, dinamik, iş ahlakı olan güvenilir bir kadro ile yola çıkmış olup tek amacı Limitsiz Danışmanlık, Limitsiz Hizmet sloganını layıkıyla taşımaktır.
  • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri; müşterilerine daha iyi, daha uygun fiyatlarla ve daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla aşağıdaki şirketerle çözüm ortaklığı yapmıştır.
  • Yabancılar için hukuk konusunda başarılarla dolu bir şirket.
  • Limitless Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri; müşterilerine kendi fiyat politiklarını belirleme hakkı tanıyarak, en uygun fiyatlarla vermiş olduğumuz hizmetlerimizin ödemesi konusunda kolaylık sağlar.

Hakkımızda daha fazla bilgi için aşağıdaki yorum bölümümüzden bizlere yazabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

3 2 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x